Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Вже вкотре герої з мультфільму потрапляють у справжнє судове засідання. Сьогодні у 7ААС в черговий раз відбувся незвичайний судовий розгляд за участю Котика, Півника та Лисички, конфлікт яких допомагали вирішити мудрі Леви. Уся ця дивина відбувалась у рамках інтерактивної гри «Суд мудрого Лева», яку ми влаштували для учнів 3-ого класу ЗОШ № 7.
Цього разу ми запропонували суду мудрого Лева розібратись, чи правильно вчинила Лисичка, яка вкрала Півника із одноіменної української народної казки «Котик та Півник». Позов до суду подав Котик, близький друг Півника, відповідачем стала Лисичка, захищали її Сови, а свідками виступили Їжачки та Зайчики. Усі ці ролі були розподілені чесно та прозоро шляхом жеребкування. Колегія суддів одягла мантії та «нагрудні знаки» і почала судове засідання.
Хочемо відмітити, що куратори підгруп, які допомагали формувати позиції, лише скеровували діток, які виявляли неабиякий креатив під час своїх виступів. Так, наприклад, судді прискіпливо розбиралися з кожною обставиною, задаючи такі влучні питання як:
❓Чому свідки не прийшли на допомогу Півнику?
❓Чому Лисичка не попросила їжі, якщо була голодна?
❓Чому Півник не послухався Котика?
Сови, які захищали Лисичку, свою позицію вибудовували на тому, що їх підзахисна вимушено вчинила злочин, адже їй потрібно було годували дітей. «Як би ви вчинили, знаючи, що ваші діти вмирають з голоду?», - таким питанням адвокати закінчили свій виступ.
Ситуація у мультику склалась надто непроста, але суд мудрого Лева, допитавши сторони та свідків, зрозумів, у якій скруті опинилася Лисичка та її діти, тому врахувавши її щиросердне розкаяння, прийняв рішення відпустити обвинувачену із обіцянкою більше так не чинити. Також судді визнали винним і Півника, який не послухався Котика та спричинив справжній сполох.
Справа виявилась резонансною і зацікавила медійників, які відразу після проголошення рішення забажали коментарів від «поважних» суддів.
Варто відзначити, що діти не завжди люблять бути у ролі негативних персонажів, але цього разу усі досить чітко відчули важливість ситуації і відіграли свої ролі якнайкраще. Тож, стіни будівлі Сьомого апеляційного адміністративного суду школярі залишали задоволені і наповнені позитивними емоціями.