Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Джерело: Юридична газета
Під час запровадженого в Україні воєнного стану закупівельне законодавство зазнає чимало змін, адже необхідно, враховуючи умови сьогодення, забезпечувати належне функціонування державних органів. Про це повідомила пресслужба Сьомого апеляційного адміністративного суду.
19 січня в Офіційному віснику України оприлюднений наказ Міністерства фінансів України від 16.12.2022 №439, яким змінено Порядок реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України. Зокрема, у другому абзаці п. 2.2 глави 2 Порядку виключено слова "звіту про результати проведення процедури закупівлі".
Водночас за умови взяття бюджетного зобов’язання, за яким здійснюється закупівля товарів, робіт і послуг з урахуванням особливостей, визначених законодавством, без застосування процедур закупівель / спрощених закупівель / електронних каталогів для закупівлі товарів розпорядник бюджетних коштів подає до органу Казначейства Реєстр протягом семи робочих днів із дати взяття бюджетного зобов’язання або протягом семи робочих днів із дати взяття на облік органом Казначейства кошторису (плану використання бюджетних коштів).
З огляду на внесені зміни замовникам варто враховувати особливості проведення процедури закупівлі.