Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
У таких серйозних установах, як Сьомий апеляційний адміністративний суд у Вінниці, проводять культурні заходи.
У холі установи вже вдруге проходить виставка художніх робіт, які спрямовані на те, щоб побудувати відкриті взаємовідносини між громадянами, туристами та відвідувачами.
До кінця березня в просторому білому холі суду триватиме виставка портретних полотен та “живих” натюрмортів від молодої вінницької художниці Олесі Пірняк. У інформаційному стенді про художницю можна дізнатись, що у живопис вона прийшла рано, оскільки малювала з малих літ.
Дівчина закінчила Вінницький педагогічний університет, і своє наполегливою працею змогла здобути числені грамоти, дипломи та перемоги у місцевих та всеукраїнських конкурсах в галузі образотворчого мистецтва.
З 2013-го року юна художниця почала навчатись у “Малій Академії мистецтв”, де формувала свої грані таланту. Натхненням для розвитку свого таланту вона обрала роботи заслуженого діяча мистецтв та керівника Акакдемії – Федора Пігчука.
У 2016-му році роботи Олесі Пірняк виставлялись у Польщі.
80 відсотків робіт пані Пірняк – квіти. Для художниці квіти — це творіння флори, які викликають цілу низку емоцій, а не просте символічне оздоблення інтер’єру.
Як повідомила нам головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності Голови суду та його заступника, а також прес-секретар суду Інга Гаврилюк, все це — багатовимірна допомога.
“По-перше, це демонстрація того, що суд — це не тільки місце де можна очікувати свого часу біля зали засідань, це ще й відкрита площина для морального та духовного відпочинку. Усіх відвідувачів виставки, а їх на подив багато, чекає велика біла зала, приємна музика, великі вікна з оглядом на вулицю Соборну та площу із Міськвиконкомом.
Передбачено і дитячий куточок для матері та дитини. Все це зроблено для того щоб люди почували себе комфортно.
По-друге, це популяризація та допомога художникам Вінниці, щоб люди могли дізнатись про їх творчість та отримати естетичне задоволення, надихнутись та психологічно не сприймати все навколо надто суворо”, – каже пані Інга.
Щоб відвідати саму виставку треба потрапити до будівлі Адміністративного суду, пред’явити охороні свої документи, які підтверджують вашу особу, пройти через металошукач та поринути у світ барв та фантазій.
Якщо ж у вас немає документів, тоді пройшовши пункт охорони ви можете зачекати на представника суду, яким може бути і пані Інга, і ви зможете відвідати виставку, робити фотозйомку.
Така перевірка робиться задля того, щоб безпека присутніх у холі та в будівлі людей, не порушувалась та мала мирний характер.
Якщо ви хочете побувати на виставц, і побачити, як реконструювали “Савой”, то до кінця березня маєте нагоду ознайомитись із творчістю Олесі Пірняк. До слова, деякі картини виставлені ще й у великих вікнах самої будівлі, що дає містянам можливість ознайомитись із роботами митців з вулиці.
Джерело: